Piramidy SEO
mocne moderowane zaplecze.Piramidy pozycjonera są skutecznym rozwiązaniem dla pozycjonerów, szukających sprawdzonych rozwiązań w walce o pozycje.

Nasz system zapewni Ci mocne tematyczne linki, bez straty czasu na budowanie i kontrolowanie zaplecza. Zainwestuj w mocne i moderowane zaplecze. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.F.A.Q.

 

1. Czym różnią się piramidy od standardowych Presell Pages?

Piramidy dają większą moc linkom - każdy tematyczny artykuł z linkiem prowadzącym do strony, jest również linkowany z artykułu tematycznego. Słowo kluczowe nabiera zatem mocy poprzez linkowanie z domen niższego poziomu. Daje to znacznie większą efektywność niż podlinkowanie wpisów w katalogach i standardowych Presell Pages.

 

2. Czy mogę samemu dostarczyć teksty?

Na tę chwilę pisaniem zajmują się nasi SEO copywriterzy, odpowiednio przeszkoleni, korzystający z naszych narzędzi - dzięki temu mamy pewność, że wszelkie teksty będą spełniały nasze wymagania oraz zachowane zostanie poprawne linkowanie.

 

3. Jaka mama pewność, że moje teksty nie znikną?

Wszelkie artykuły są archiwizowane na bieżąco, dzięki temu bardzo szybko jesteśmy je w stanie przywrócić (w razie jakiejkolwiek awarii). Wszystkie domeny systemu są naszą własnością, nie polegamy więc na żadnych zewnętrznych systemach.

 

4. Ile piramid potrzebuje aby móc walczyć o pozycje?

Zależy to oczywiście od konkurencji i samej strony - czasami wystarczy 10 piramid, przy frazach bardziej konkurencyjnych, minimalna rozsądna liczba to 40.

 

5. Czy mogę liczyć na niższe ceny przy większych zamówieniach?

Tak. W przypadku stałej współpracy z większa liczbą zamówień przewidujemy preferencyjne warunki.

 

6. Czy oferujecie jakieś rabaty?

Nie wykluczamy takiej ewentualności.

 

7. Jak zamówić usługę?

Wybierz odpowiadający Ci pakiet, następnie wypełnij formularz. Możesz również napisać na biuro@piramidypozycjonera.pl

 

8. Jaki jest czas realizacji usługi?

Po opłaceniu i potwierdzeniu zamówienia usługi, standardowo przystępujemy do realizacji w ciągu 48 godzin.